Про нас

Наш магазин “Гардена” в Києві на Осокорках біля метро Славутич продає товари для сада і огорода та надає супутні послуги, у тому числі оренда техніки. У нас Ви можете спроектувати для свого будинку ілюмінацію, купити гірлянди, світові прилади. У нас продається садова техніка і снігоприбиральна техніка. Доставка: Київ і Київська область. Оплатити можна картками, готівкою і за безготівковим розрахунком.

Основні споживацькі вигоди: низька ціна в Києві при надійній забезпеченій гарантії. Нашому магазину вже більше 15 років. Ми динамічно розвиваємось і цінуємо кожного свого Клієнта. Всі наші товари надійні і постачаються напряму виробниками. Ми є представники всесвітньо відомих компаній GARDENA (Гардена), Husqvarna (Хускварна), KARCHER (Керхер), TRUPER (Мексика).

Докладніше про наші товари і послуги Ви можете прочитати у відповідних розділах нашого сайту, знайшовши інформацію, яка Вас цікавить, в боковому меню. Основний наш асортимент наступний:

Садові інструменти, обладнання і техніка. В нашому магазині в Києві продається: ручний садовий інструмент, електричний садовий інструмент, садова техніка, мотоблоки, культиватори, садові обприскувачі, садовий інвентар, витратні матеріали. Представляємо торговельні марки: Гардена, Хускварна, Керхер. Виставкові зразки Ви зможете побачити, якщо приїдете в наш магазин в Києві, який знаходиться біля метро Славутич.

Догляд за деревами і кущами. Реалізуємо з поставкою по Києву і Київській області інструменти і обладнання для догляду за деревами і кущами: ножиці для живої огорожі, ножиці для кущів, бензо-ножиці, кущорізи, секатори, сучкорізи, тримери, ручні пили, електричні ланцюгові пили. Це кращій інструмент від компаній Хускварна, Гардена.

Догляд за газоном. Пропонуємо продукцію відомих світових компаній Хускварна, Гардена: газонокосарки, тримери, ножиці для трави, травокосарки, культиватори, розпушувачі, розкидачі, сівалки, райдери, садові трактори, аксесуари і витратні матеріали. І все це Київ і Київська область, з поставкою, гарантійним і сервісним обслуговуванням.

Системи поливу. Високоякісні комплектувальні для системи поливу: са ысококачественные комплектующие для систем поливу: садові шланги, шлангові з’єднувачі, катушки для шлангів, садові обприскувачі, дощувателі, зрошувальні насоси, системи управління поливом. Також, в комплектах і під замовлення: водопровід, системи дощування, крапельний полив своїми руками, системи мікрокрапельного поливу, системи поливу на вихідні дні, мича система. Все це продукція найвищого класу компаній Керхер, Хускварна, Гардена

Техніка для прибирання Керхер (KARCHER). Наше підприємство пропонує весь асортимент продукції Керхер в Києві. Це висококласна техніка для дому і саду, техніка для прибирання, професійна техніка для прибирання.

Вказані вище товари і послуги — це лише невелика частина з того, що ми готові Вам запропонувати. Інше Ви зможете знайти у відповідних розділах цього сайту або якщо зателефонуєте нам за телефонами, які вказані в Контактах

Докладніше про магазин Гардена в Києві – “Гардена Київ”