Гардена Київ

Гардена Київ

Вітаю, колеги — садівники, друзі, однодумці, сусіди і просто хороші люди. Хочу розповісти про свій магазин Гардена Київ. Колись, багато років тому, я, як і усі, копала, різала, обприскувала, чим доведеться. І отримувала сумнівний результат разом з втомою і “кріпотурою”. Поки мені в руки не попали граблі та обприскувач фірми Гардена. Було приємне здивування і на відповідні садові роботи відразу з’явилась черга з домошніх.

Виявляється, що Гардена радує не тільки нас, а ще садівників більш ніж 80 країн вже більше 50 років. Перші легкознімні з’єднання, універсальні рішення садового інвентарю, “розумні” системи поливу з’явились безпосередньо тут. А акумуляторні ножиці навіть професіонали — садівники вважають просто незамінними. Про якість навіть не має сенсу говорити. Можна просто порівняти “китайське” залізо і “гарденівський” пластик. Захотілось поділитись чимось хорошим з оточуючими. Так, більш ніж 15 років назад в Осокорках з’явився магазин Gardena.

Ми почали знайомитись з нашими поважними покупцями. Посипалися відгуки, подяки, а іноді корисна критика. Одна справа, коли сапа красується на полиці в магазині, а інша, коли в чиїхось умілих руках переплатить пів гектара цілини. Вже є об’єктивна оцінка. Часто щось нове в асортименті проходило випробування на нашій дачі. Так по крупицях збирався образ ідеального садового інструменту.

Результати можна зараз побачити в магазині Gardena в Києві на Осокорках. Це тільки кращі, якісні, перевірені садові інструменти. Усі види дійсно надійної та ефективної садової техніки. Системи поливу від кращих світових виробників та багато іншого. Ми уміємо слухати. І якщо Вам потрібно впоратись з якоюсь домашньою роботою, підкажемо і знайдемо безпосередньо те, що Вам для цього потрібно. А так, як ми вже дуже давно є офіційним представником ТМ Gardena, то можемо запропонувати хороші ціни, систему знижок та інші приємні сюрпризи.

Гардена Київ
Гардена Київ

Підводячи висновки, можна сказати, що крім зручності, багатофункціональності, практичності, продукція Гардена має довгий строк служби. Поливальні шланги, наприклад, будуть слугувати Вам більше 15 років, ручний інструмент — 25, а електричний мінімум 3 роки. Згадайте скільки шлангів Ви купили за останні 15 років і все стане зрозуміло.

Починається новий, цікавий, у чомусь інноваційний і безперечно плодотворний дачний сезон. Нас чекають нові враження, врожаї, клопоти. Бажаємо усім здоров’я, удачі, березневих дощів. І пропонуємо завітати в магазин Gardena в Києві на Осокорках, де Вас чекають професійна консультація, дружня порада і самі гарячі новинки дачного сезону 2020 — Контакти

Усі пропозиція магазину “Гардена” в Києві – “Про нас”