Акції / Інструменти для саду / Гардена Київ

Скрепер для снігу

Як завжди дуже несподівано ))) до нас прийшла зима. Всі, звісно же, “готували сані влітку”, а ось не все передбачили. Це не біда. Магазин Гардена завжди піклується про своїх клієнтів.

Ви звісно знаєте, що у нас завжди є лопати для снігу, електричні / бензинові повітродувки, апарати снігоприбирання. Але сьогодні поговоримо про маленьких (незаслуговано недооцінених) помічників.

Номер 1 в цьому списку: Скрепер для снігу (арт. 03250-20.000.00) від ТМ GARDENA.
Завдяки гострому краю, скребок для льоду шириною 15 см комбісистеми легко видалить лід і забруднення. Міцне і змінне лезо з пружинної сталі легко і ефективно видаляє небезпечні плями льоду і втоптаний сніг, також легко видаляє тверде забруднення, таке як смолисті залишки чи утоптану землю. Скребок для льоду 15 підходить до всіх рукояток комбісистеми GARDENA, таким чином, GARDENA рекомендує рукоятку довжиною 130 чи 150 см, в залежності від росту. Гарантійний термін 25 років.

Номер 2: DEICE POWER — це природний протигололідний реагент в формі кристалів, який використовується для зимової обробки доріг в диапазоні температур до -35 °С. Швидко проникає в шар льоду, потребує найменших норм витрачання, термін дії до 24 годин. Самий безпечний ПГМ з усіх.

АБО

Deice Mix Green – відчизняний продукт, баланс якості і ціни! Багатокомпонентний матеріал ефективний для попередження утворення льоду. Має пролонговану дію. Попав на поверхню, руйнує структуру льоду, і довгий час перешкоджає утворення льоду, довгий час перешкоджає утворенню снігових накатів.

Номер 3: Розкидач анти-гололідних реагентів, солі, піску, добрив (арт. 03255-20.000.00). Супер просте і надійне розкидування різних матеріалів. З оригінальною дозувальною системою.

Ці маленькі помічники дуже допоможуть Вам в повсякденній роботі. У нас є ще багато пристосувань, але про них ми розповімо в наступному випуску…

Звертайтесь до нас по телефонам 050-3581125 або 067-2848314 или через Контакти

З Повагою, Потапова Д.Ф.